Duszpasterz

Ks. Piotr Gwiżdż pochodzi z diecezji tarnowskiej. Urodził się w Limanowej 3.08.1980 r. jako drugie dziecko w rodzinie Ireny i Józefa Gwiżdż. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej w Sechnej, naukę kontynuował  w Liceum Ekonomicznym w Limanowej. Po zdaniu matury wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Święcenia kapłańskie przyjął w 2005 roku z rąk ks. bpa Wiktora Skworca. Przez pierwsze trzy lata kapłaństwa posługiwał w parafii Zdziarzec (diec. tarnowska), a następnie przez 5 lat w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Czarnym Potoku (diec. tarnowska). Od 2013 roku posługuje w Norwegii.

KANCELARIA PARAFIALNA

W sprawach związanych z kancelarią parafialną proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 17.00.

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

TØNSBERG - druga i czwarta niedziela miesiąca o godz. 16:00 i soboty przed pierwszą i trzecią niedzielą miesiąca o 18:00

SANDEFJORD - pierwsza i trzecia niedziela miesiąca o godz. 09:00

LARVIK - druga i czwarta niedziela miesiąca o godz. 12:30