W piątek /7.04.2017r./ o 19.00 – Tønsberg z racji pierwszego piątku miesiąca

Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową. Prosimy zwłaszcza dzieci, aby przynieść do Kościoła palmy, które w tym dniu będziemy poświęcać.

Niedziela Palmowa /9.04.2017r./ o 12.30 – Larvik

Niedziela Palmowa /9.04.2017r./ o 16.00 – Tønsberg po Mszy Św. Gorzkie Żale

Wtorek: Św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła

Środa: Św. Wincentego Ferreriusza, kapłana

Piątek: Św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana

We wtorek o godz. 19.00 odmawiamy Różaniec do N.M.P. w języku polskim w Kościele w Sandefjord a następnie odśpiewamy jedną część Gorzkich Żali. Zapraszamy!

W sobotę od godz. 11.00 do 14.00 w Tønsberg jest spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi dla dzieci i rodziców uczestniczących w katechezie. Serdecznie zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy chcą skorzystać ze spowiedzi.

Wszystkich, którzy zamierzają zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński, zachęcamy do zapisów na Kurs Przedmałżeński! Kurs rozpocznie się w miesiącu kwietniu. Zapisy u ks. Piotra, również telefonicznie!

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć Baranki do Wielkanocnego koszyczka. „Prosimy, by z życzliwością przyjąć naszą akcję, by baranek Caritas znalazł się w koszyku, z którym pójdziemy poświęcić pokarmy w Wielką Sobotę. Niech przypomina, że i ja włączyłem się w to wielkie dzieło wspierania potrzebujących. Z tych funduszy często dofinansowujemy drogie operacje. Każdego roku mamy prośby o wsparcie operacji serca u dzieci. Ta pomoc wynosi nawet do 10 tys. zł. Pomagamy także starszym, którzy zmagają się z różnymi chorobami” - mówi ks. Ryszard Podstołowicz, dyrektor Caritas Polska.

Po Mszy Świętej serdecznie zapraszamy Wszystkich na spotkanie przy kawie i ciastku w Sali Parafialnej