Poniedziałek Wielkanocny /17.04.2017r./ o 13.00 - Larvik

Niedziela /23.04.2017r./ o 12.30 – Larvik

Niedziela /23.04.2017r./ o 16.00 – Tønsberg

Przyszła Niedziela - druga wielkanocna, to Niedziela Miłosierdzia Bożego, zachęcam do modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego przez cały tydzień, aby w ten sposób odprawić nowennę przed tą szczególną Niedzielą.

We wtorek o godz. 19.00 odmawiamy Różaniec do N.M.P. i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w języku polskim w Kościele w Sandefjord. Zapraszamy!

Wszystkich, którzy zamierzają zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński, zachęcam do zapisów na Kurs Przedmałżeński! Kurs rozpocznie się w miesiącu kwietniu. Zapisy po Mszy Św. w zakrystii.