Msze Święte w języku polskim w nadchodzącym tygodniu (z racji 5 niedzieli w miesiącu):

• Niedziela /30.04.2017r./ o 16.00 – Tønsberg

• Poniedziałek: Św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski
  • Wtorek: Św. Marka, ewangelisty
  • Piątek: Św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana
  • Sobota: Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy

We wtorek o godz. 19.00 odmawiamy Różaniec do N.M.P. i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w języku polskim w Kościele w Sandefjord. Zapraszamy!

Wszystkich, którzy zamierzają zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński, zachęcam do zapisów na Kurs Przedmałżeński! Zapisy po Mszy Św. w zakrystii.

Serdecznie wszystkich zapraszam na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Michał Olszewski w pierwszą sobotę maja (06.05.2017r.) w Tønsberg o godz. 18.00 i w pierwszą Niedzielę maja (07.05.2017r.) w Porsgrunn o godz. 13.00