Msze Święte w języku polskim w nadchodzącym tygodniu:

W sobotę /1.04.2017r./ o 18.00 – Tønsberg. 17.30 Droga Krzyżowa

W niedzielę /2.04.2017r./ o 9.00 – Sandefjord

W niedzielę /2.04.2017r./ o 13.00 – Porsgrunn

 

We wtorek o godz. 19.00 jest Różaniec do N.M.P. w języku polskim w Kościele w Sandefjord. W tym tygodniu będzie połączony z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Gorzkimi Żalami. Zapraszamy!

 

W Porsgrunn działa Polska Szkoła – zapraszamy rodziców do zapisywania swoich dzieci.

 

Wszystkich, którzy zamierzają zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński, zachęcam do zapisów na Kurs Przedmałżeński! Kurs rozpocznie się w miesiącu kwietniu. Zapisy po Mszy Świętej w zakrystii.

 

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć Baranki do Wielkanocnego koszyczka. „Prosimy, by z życzliwością przyjąć naszą akcję, by baranek Caritas znalazł się w koszyku, z którym pójdziemy poświęcić pokarmy w Wielką Sobotę. Niech przypomina, że i ja włączyłem się w to wielkie dzieło wspierania potrzebujących. Z tych funduszy często dofinansowujemy drogie operacje. Każdego roku mamy prośby o wsparcie operacji serca u dzieci. Ta pomoc wynosi nawet do 10 tys. zł. Pomagamy także starszym, którzy zmagają się z różnymi chorobami” - mówi ks. Ryszard Podstołowicz, dyrektor Caritas.

 

Działa już także strona internetowa polskiego duszpasterstwa w Vestfold i Telemark. Adres strony jest do zabrania ze stoliczka przy wyjściu z Kościoła.

 

Po Mszy Świętej serdecznie zapraszamy Wszystkich na spotkanie przy kawie i ciastku w Sali Parafialnej.

 

+++ Na cały nadchodzący tydzień niech nam Pan Bóg Błogosławi a Maryja wspiera. +++