W niedzielę /26.03.2017r./ o 12.30 – Larvik

Poniedziałek: Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP

Czwartek: Św. Turybiusza z Mogrovejo, biskupa

Sobota: Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia

Za tydzień z soboty na Niedzielę przejście na czas letni!!!

We wtorek o godz. 19.00 odmawiamy Różaniec do N.M.P. w języku polskim w Kościele w Sandefjord. Zapraszamy!

Po Mszy Świętej w zakrystii jest możliwość nabycia książek naszego tegorocznego rekolekcjonisty ks. Michała Olszewskiego.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć Baranki do Wielkanocnego koszyczka. „Prosimy, by z życzliwością przyjąć naszą akcję, by baranek Caritas znalazł się w koszyku, z którym pójdziemy poświęcić pokarmy w Wielką Sobotę. Niech przypomina, że i ja włączyłem się w to wielkie dzieło wspierania potrzebujących. Z tych funduszy często dofinansowujemy drogie operacje. Każdego roku mamy prośby o wsparcie operacji serca u dzieci. Ta pomoc wynosi nawet do 10 tys. zł. Pomagamy także starszym, którzy zmagają się z różnymi chorobami” - mówi ks. Ryszard Podstołowicz, dyrektor Caritas.