W sobotę o 18.00 – Tønsberg. 17.30 Gorzkie Żale

W niedzielę o 13.00 – Porsgrunn

Piątek: Świętego Patryka, biskupa

Sobota: Świętego Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła

W każdy wtorek o godz. 19.00 odmawiamy Różaniec do N.M.P. w języku polskim w Kościele w Sandefjord. Zapraszamy!

Dzisiaj po zakończeniu Mszy Świętej będzie możliwość nabyć książki naszego tegorocznego rekolekcjonisty ks. Michała Olszewskiego. Zachęcamy do zaopatrzenia się w naprawdę dobrą książkę religijną i przy okazji wsparcia radia Profeto, którego dyrektorem jest ks. Michał.

Działa już także strona internetowa polskiego duszpasterstwa w Vestfold i Telemark. Adres strony jest do zabrania ze stoliczka przy wyjściu z Kościoła.