W niedzielę o 12.30 – Larvik

Wtorek: Świętych męczennic Perpetuy i Felicyty

Środa: Świętego Jana Bożego, zakonnika. Dzień Kobiet

Czwartek: Franciszki Rzymianki, zakonnicy

W każdy wtorek o godz. 19.00 odmawiamy Różaniec do N.M.P. w języku polskim w Kościele w Sandefiord. Zapraszamy!

Od przyszłej Niedzieli po Mszach Świętych będzie możliwość nabyć książki naszego tegorocznego rekolekcjonisty ks. Michała Olszewskiego. Zachęcamy do zaopatrzenia się w naprawdę dobrą książkę religijną i przy okazji wsparcia radia Profeto, którego dyrektorem jest ks. Michał.